Календарь авиамодельных соревнований на 2012 год.

После внесения поправок в календарный план — Федерация авиамодельного спорта Украины утвердила план авиамодельных соревнований на 2012 год. Если сравнивать его с минувшим сезоном, то количество и уровень соревнований увеличился. Добавилось 2 этапа Кубка Мира. По количеству участников, сильному составу – лидирует «Кубок WILGA».

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

Спортивних заходів з Авиа— та Ракетомодельного спорту на 2012 р.

Вільнолітаючі моделі F 1

“Кубок Змієва” – етап Кубку Світу, з вільнолітаючих моделей (F-1 A, B,С, Р) м.Харків 18 – 21.05
“Кубок Донбасу” – етап Кубку України, з вільнолітаючих моделей (F-1A, B, C, G, H, Р) м. Луганськ 14 — 17.06
Чемпіонат України з вільнолітаючих моделей – (F-1A, B, C, G, H, Р) м. Луганськ 16 — 19.06
“Кубок Антонова” – етап Кубку Світу, з вільнолітаючих моделей (F-1A, B, C, G, H, Р) м.Київ 13 – 15.07
“Кубок співдружності ” – етап Кубку Світу, з вільноліт. (F-1A, B, C, G, H, Р) м.Київ, Мотижин 14 – 16.07
“Свято вільного польоту” – етап Кубку Світу, з вільноліт.моделей (F-1A, B, C, G, H, Р) м.Феодосія АР Крим 08 – 10.09
«Кубок Чорного моря” – етап Кубку Світу, з вільноліт. моделей (F-1A, B, C, G, H, Р) м.Феодосія АР Крим 11–13.09
Кубок ТСО України – етап Кубку України з вільнолітаючих моделей (F-1A, B, C, Р) м.Феодосія АР Крим 14 – 16.09
“Свято вільного польоту 2 ” – етап Кубку Світу, (F-1A, B, C, G, H, Р) м.Феодосія АР Крим 14 – 16.09

Моделі для закритих приміщень

Етап Кубка України „Кубок Сніжинка“ з мікро моделей (F-1D) м.Марганець 04 – 07.05
Чемпіонат України з мікромоделей — (F-1D) м.Марганець 01 – 04.06
Кубок ТСО України – етап Кубку України з мікромоделей – (F-1D) м.Марганець 06– 09.07

Кордові моделі F 2

“Кубок захисників вітчизни ” – етап Кубку України з повітряного бою (F-2D) м. Київ 17 — 20.02
“ Кубок Чемпіонів ” – Кубок пам’яті Бельмана – етап Кубка Світу з (F2A,B,C) м.Харків 20 – 23.04
Всеукраїнські змагання “Відкритий Кубок Кривбасу” серед юнаків (F-2A, B,C & F-4B) м.Кривий Ріг 26 – 30.04
“Кубок Донбасу ” – етап Кубку України з кордових моделей (F-2А,В,С) м. Алчевськ 04 – 07.05
“Кубок Євросоюзу”– етап Кубку світу, з кордових моделей (F-2А,В,С,D) м.Київ „Чайка“ 16 – 18.05
“ Кубок Києва ” – етап Кубку світу з кордових моделей (F-2А,В,С,D) м.Київ „Чайка“ 18 — 21.05
Чемпіонат України з кордових моделей спортсмени та юнаки (F-2A, B, C, D,І) м.Київ „Чайка“ 05 – 09.07
“Кубок Севастополя ” – етап Кубка світу з кордових моделей (F-2D) м.Севастопіль 10 – 13.08
Кубок TCO України – етап Кубку України з кордових моделей (F-2D, І) м.Жовква, Львівської 21 – 24.09
“Кубок Золота осінь”– етап Кубку світу, з кордових моделей (F-2А,В,С) м.Київ „Чайка“ 28 – 30.09
Кубок TCO України – етап Кубку України з кордових моделей (F-А,В,С) м.Київ „Чайка“ 28.09 – 01.10
“Кубок Карпат ” – етап Кубку України з кордових моделей повітряного бою (F2D,І) с.Міжгір»я, Закар-кої 19 – 12.10

Радіокеровані моделі F 3

Всеукраїнські змагання “Весняний Кубок Коктебеля” радіокеровані планери (F-3F) м.Коктебель АР Крим 27.04 – 02.05
«Кубок памяті Г. Берегового» — Етап Кубка України з радіокер. моделей (F3А, F3° C) м. Луганськ 29.04 – 02.05
“Київ Хелі Шоу ” – етап Кубку України (F-3° C, F3N) м.Васильків, Київської 04 – 07.05
Кубок “ WILGA ” – етап Кубку України з радіокер. моделей (F-3J,K & F-5J) Євротур м. Харків 05 – 09.05
Всеукраїнські змагання “Кубок Острякова” з радіокерованих моделей RC-бій м.Севастопіль 11 — 14.05
Кубок TCO України – етап Кубку України з радіокерованих моделей (F-3D, Kвік 500) м.Луганськ 11 — 14.05
«Кубок Чернігівщини»- етап Кубку України з радіокерованих моделей (F-3J, F-5J) м. Чернігів 18 — 21.05
“Вікритий Кубок Одеси” – етап Кубку України з радіокерованих моделей (F-3 А) м.Одеса 25 — 28.05
Фестиваль майстрів авіамодельного спорту «АЄРОШОК — віртуози неба» Київська, Бородянка 02 – 04.06
Всеукраїнські змагання “Відкритий Кубок Коктебеля ім.Боброва” р/к планери (F-3F) м.Коктебель АР Крим 02 – 04.06
Всеукраїнські змагання “Відкритий Кубок Севастополя” р/к планери (F-3J) м.Севастопіль 08 – 11.06
“Кубок Крила Харкова” – етап Кубку України з радіокерованих моделей (F-3° C) м.Харків 15 – 18.06
Всеукраїнські змагання “Кубок Можайського” з радіокерованих моделей RC-бій м. Вінниця 15 – 18.06
Чемпіонат України з радіокерованих моделей (F-3J & F-5J) м. Чернігів 15 – 18.06
“Відкритий Кубок Києва” – етап Кубку України з радіокерованих планерів (F-3 К) Київська, Бородянка 29.06 — 02.07
“Кубок майстрів” – етап Кубку України з радіок. моделей (F-3А) Етап Кубку Світу м. Чернігів 06 – 09.07
“Кубок Крила Харкова” – етап Кубку України з радіокерованих моделей (F-3 А) м.Харків 13 — 16.07
Чемпіонат України з радіокерованих моделей (F-3D, Квік 500) м.Краматорськ 20 – 23.07
«Кубок мера м. Чернігів» — етап Кубка України з радіок. моделей (F-3J & F-5J) м.Чернігів 20 — 23.07
Чемпіонат України з радіокерованих моделей (F-3A, C & F-4° C,Н) м.Запоріжжя 17 — 20.08
«Відкритий Кубок Донбаса» – етап Кубку України з р/к моделей (F-3D, Kвік 500) м.Краматорськ 24 – 27.07
Чемпіонат України з радіокерованих планерів (F-3 F) м.Коктебель АР Крим 31.08 – 03.09
Чемпіонат України з радіокерованих планерів (F-3 К) Київська, Бородянка 31.08 – 03.09
“Осінній кубок” – етап Кубку України з радіокерованих моделей — (F-3 А) м.Бровари Київської 07 – 10.09
«Кубок Криму» з радіокерованих моделей (R/C бій) м.Коктебель АР Крим 25 – 28.09
«Золота Осінь» – етап Кубку України з радіокерованих планерів (F-3 К) Київська, Бородянка 21 – 24.09
Кубок ТСО України – етап Кубку України з радіокер.моделей (F-3J, -К & F-5J) м.Харків 28.09 – 01.10
Фестиваль гірських планерів «Осінній циклон» с.Ходосіївка Київської 05 – 08.10

Моделі ракет S 6

Першість України з моделей ракет серед учнів. молоді (S1А, S4А,S6А, S7, S8D, S9А) м.Скадовськ 07 – 12.05
Чемпіонат України з моделей ракет (S1А, S1В,S4А, S6А, S7, S8E/P, S8D,S9А) с.Чемер Черніговської 25 – 30.06
«Кубок Чернігова» – етап Кубку України, з моделей ракет (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А) с.Чемер Черніговської 01 – 03.07
Кубок ТСО України – етап Кубку України, з моделей ракет (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А) м.Шостка Сумської 20 – 23.07
«Кубок Дніпра» – етап Кубку України, з моделей ракет (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А) м.Дніпропетровськ 25 – 28.07
Кубок “Імпульс” – етап Кубку світу, з моделей ракет (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А) м.Шостка Сумської 20 – 23.07
“Кубок Янгеля” – етап Кубку світу, з моделей ракет (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А) м.Дніпропетровськ 26 – 29.06
Кубок «Закриття сезону» — етап Кубку України з моделей ракет — (S 8E/P) м.Шостка Сумської 19 – 21.10

Обновлено 29.01.2012

Оставить комментарий